VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D.

Visuomenė

09.26. Prezidentė duos startą atnaujintai "Trafi” veiklai

Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį duos startą analogų pasaulyje neturinčios atnaujintos transporto platformos „Trafi" veiklai Lietuvoje. 

Naujoji „Trafi" platforma - visas transporto paslaugas į vieną sujungiantis įrankis mobiliajame telefone. Viešojo transporto naudotojai vienu mygtuko paspaudimu gauna greičiausius ir patogiausius maršrutus kelionei autobusu, troleibusu ar oranžiniu dviračiu. Norintieji keliauti greičiau, naudodamiesi platforma, galės pasirinkti pavėžėjimo ar taksi paslaugas. Mėgstantys patys vairuoti vartotojai čia pat galės naudotis automobilių dalijimosi paslaugomis „City Bee" ar „Spark".
Iniciatyvą „Rinkis Lietuvą" paskelbusi šalies vadovė ypatingą dėmesį skiria į Lietuvą jau grįžusiems ir čia grįžtantiems mūsų šalies piliečiams - daugiau kaip pusė „Trafi" darbuotojų yra parvykę iš užsienio.
„Trafi" laikomas vienu sėkmingiausių šalies startuolių. Iki šios dienos „Trafi" veiklai tobulinti ir plėsti pritraukta per 14 mln. JAV dolerių investicijų, įmonės sukurtais produktais naudojasi daugiau kaip 4 mln. žmonių Latvijoje, Estijoje, Turkijoje, Brazilijoje, Indonezijoje ir kitose šalyse.

Atgal