VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D.

Tautos mokykla

08.21. Didžiosios Riešės gyventojai vietoj sunaikintos lentelės ieškos labiau vienijančio simbolio

 Didžiosios Riešės gyventojai, subūrę iniciatyvinę grupę, tikisi, kad čia atsiras simbolis, kuris juos vienys, o ne skaldys.

Sekmadienį Riešės ir Didžiosios Riešės gyventojų iniciatyvinė grupė buvo susirinkusi aptarti daug karštų diskusijų ir įvairių prieštaringų reakcijų sukėlusių lentelės su užrašu " WIELKA RZESZA" atsiradimo ir vandališko jos sunaikinimo. 
"Akivaizdu, kad turime būti dėmesingesni vieni kitiems ir populiarinti mūsų Riešę atsižvelgiant į visų gyventojų interesus. Norime pasimokyti iš šios situacijos, todėl buvo nuspręsta inicijuoti viešą ir skaidrų naujo simbolio minėtoje kelių sankryžoje atsiradimą, kuris skatintų santarvę ir gerus visų mūsų tarpusavio santykius, nekeltų įtampos ir nesuteiktų pagrindo konfliktams", - sakoma gyventojų iniciatyvinės grupės išplatintame pranešime. Pasak gyventojų, galbūt tai galėtų būti Didžiosios Riešės herbas, kuris neseniai buvo patvirtintas, arba angelas, ar kitas gražus objektas, kurį viešos apklausos būdu išrinks patys gyventojai. 
Jie siūlo suformuoti komisiją, į kurios sudėtį bus pakviesti įvairių socialinių grupių atstovai: gyventojai, savivaldybės ar seniūnijos, ugdymo įstaigų atstovai, aktyvūs bendruomenės nariai. Komisija nustatys kriterijus, pagal kuriuos vyks simbolio atranka, apklausų organizavimas, lėšų paieška ir kitas organizacinis darbas. 
Iniciatyvinė grupė ragina visus bendruomenės narius prisidėti prie santarvės puoselėjimo ir bendruomenės stiprinimo.

 

 

Atgal