VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D..

Sportas

01.22. Lietuvos fechtuotojos Estijoje iškovojo sidabro ir bronzos medalius

Savaitgalį Hapsalu (Estija) vyko Europos jaunučių (iki 14 metų) fechtavimo taurės etapas bei Estijos jaunimo (iki 20 metų) taurė. Be medalių neliko Lietuvos sportininkai.

Europos jaunučių taurės merginų špagos rungtyje bronzos medalį iškovojo Karina Prokopovič. Be pralaimėjimų žygiavusią lietuvę tik pusfinalyje sustabdė estė Anneli Proosvali. Mūsiškė pralaimėjo po labai atkaklios kovos 14:15.

Liepa Zaronskytė užėmė 11-ąją vietą, Monika Narbutaitė - 14-ąją, Beatričė Vitonė - 29-ąją, Urtė Irician - 30-ąją, o Vesta Česnovaitė - 32-ąją tarp 39 dalyvių.

Merginų komandų rungtyje Lietuvos rinktinė (U. Irician, M. Narbutaitė, K. Prokopovič ir L. Zarenksytė) iškovojo bronzos medalius. Pusfinalyje mūsiškės 41:45 pralaimėjo vėliau čempionėms tapusioms latvėms, o mažajame finale 45:39 įveikė Talino komandą.

Vaikinų špagos varžybose Mindaugas Sipavičius liko devintas, Danielius Sosna - 11-as, Matas Medišauskas - 22-as, o Tomas Sudzilovskis - 41-as tarp 46 dalyvių.

Estijos jaunimo taurės varžybose sidabro medalį iškovojo Olivija Mašalo. Ji grupėje laimėjo penkias kovas iš šešių, o atkrintamosiose varžybose pasiekė tris pergales. Tik finale mūsiškė 6:15 pralaimėjo estei Carmen-Lii Targamaa.