VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D..

Sportas

12.23. "Lietuvos ryto" krepšininkai iškovojo pergalę Panevėžyje

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje (LKL) šeštadienį Vilniaus "Lietuvos ryto" komanda išvykoje 75:69 (12:18, 21:17, 25:11, 17:23) nugalėjo Panevėžio "Lietkabelio" ekipą.

"Lietkabelis" sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pirmavo 8:0. Įpusėjus rungtynėms, šeimininkai turėjo 2 taškų pranašumą (35:33). Lemiamas buvo trečiasis kėlinys, kurį svečiai laimėjo 25:11. Ketvirtajame kėlinyje "Lietkabeliui" susigrąžinti iniciatyvos nebepavyko.

Panevėžio komandai tai buvo penktoji nesėkmė iš eilės.

"Lietuvos rytui" 16 taškų pelnė po traumos atsigavęs Loukas Mavrokefalidis, 15 - Rokas Giedraitis, 12 - Benas Madgenas.

Šeimininkų gretose 17 taškų surinko Kšištofas Lavrinovičius (8 atk. kam.), 14 - Adas Juškevičius, 9 - Žanis Peineris.

Čempiono titulą ginantis Kauno "Žalgiris" savo aikštėje 72:60 (20:15, 14:14, 16:13, 22:18) įveikė Alytaus "Dzūkiją".

Kauniečiams viso mačo metu nepavyko įgyti solidesnės persvaros, bet rungtynių eigą kontroliavo.

Nugalėtojams po 10 taškų pelnė Paulius Jankūnas ir Antanas Kavliauskas, po 9 - Brandonas Daviesas ir Vasilijė Micičius.

Alytaus ekipoje rezultatyviausiai žaidė Paulius Petrilevičius. Jo sąskaitoje - 13 taškų. 10 taškų pridėjo Katinas Reinhardtas.

Kitose rungtynėse Klaipėdos "Neptūno" komanda išvykoje 92:86 (18:20, 12:23, 23:28, 39:15) nugalėjo Pasvalio "Pieno žvaigždžių" ekipą.

Šeimininkai po dviejų kėlinių pirmavo 13 taškų skirtumu (43:30), o trečiajame ketvirtyje buvo įgiję 18 taškų pranašumą. Vis dėlto "Neptūnas" įspūdingai sužaidė paskutinį kėlinį, kurį laimėjo net 39:15, ir iškovojo pergalę.

Klaipėdos komandai 18 taškų pelnė Renaldas Seibutis, po 14 - CJuanas Palaciosas ir Laurynas Beliauskas, 12 - Aidas Einikis.

Pasvalio ekipoje 13 taškų surinko Artūras Ausėjas, po 12 - Steponas Babrauskas ir Viačeslavas Bobrovas, 11 - Ryanas Andersonas, 10 - Nikita Balašovas.

"Neptūnas" (13/3) turnyro lentelėje užima antrąją vietą, o "Pieno žvaigždės" (6/10) yra šeštos.

Dar viename mače Utenos "Juventus" krepšininkai svečiuose 78:74 (25:22, 21:18, 17:18, 15:16) įveikė Kėdainių "Nevėžį".

Uteniškiams 13 taškų pelnė Arvydas Šikšnius, po 12 - Maksymas Kornijenka ir Laronas Dendy'is

"Nevėžio" klubui Valerijus Lichodėjus pelnė 17 taškų, Lesteris Medfordas - 15, Gintautas Matulis - 12, naujokas Tadas Sedekerskis - 10.

"Juventus" (6/10) čempionate užima penktąją vietą, o "Nevėžis" (4/12) - dešimtąją.