VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D..

Sportas

04.17. "Formulės-1" lenktynes Bahreine laimėjo vokietis S. Fetelis

"Formulės-1" lenktynes Bahreine laimėjo vokietis S. Fetelis

2017 metų Pasaulio "Formulės-1" automobilių lenktynių čempionato trečiąjį etapą - Bahreino "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį laimėjo iš trečiosios pozicijos startavęs "Ferrari" atstovas vokietis Sebastianas Fetelis (Sebastian Vettel).
Tai buvo 44-oji pergalė 29-erių metų lenktynininko karjeroje bei antroji šiame sezone.
Antrąją vietą užėmė vicečempionas britas Luisas Hamiltonas (Lewis Hamilton, "Mercedes", +6,6 sek.). Trečioje pozicijoje finišavo L. Hamiltono komandos draugas suomis Valteris Botas (Valtteri Bottas, +20,397 sek.).
Ketvirtąją vietą užėmė suomis Kimis Reikenenas (Kim Raikonen, "Ferrari", +22,475 sek.), penktąją - australas Danielis Rikardas (Daniel Ricciardo, "Red Bull", +39,346), šeštąją - brazilas Felipė Masa (Felipe Massa, "Williams", +54,326).
Ketvirtas čempionato etapas (iš 20) - Kinijos "Grand Prix" lenktynės - vyks balandžio 30 dieną Sočyje (Rusija).

oja, kad šiuo metu apie 5 tūkst. vyriausybės evakuojamų gyventojų ir 2,2 tūkst. sirų iš sukilėlių valdomų miestų yra įstrigę kelyje.
Savo kreipimesi į miestą ir pasaulį Velykų sekmadienį popiežius Pranciškus pasmerkė mirtiną išpuolį prieš autobusų vilkstinę. Pontifikas sprogdinimą netoli Alepo pavadino "šlykščia ataka prieš pabėgėlius".
Praėjusį mėnesį Jungtinės Tautos padėtį apsiaustuose miestuose Sirijoje pavadino katastrofiška: daugiau kaip 64 tūkst. civilių "yra patekę į nesibaigiantį kasdienio smurto ir nepritekliaus ratą".