VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D..

Rinkimai

01.18. S.Skvernelis dalyvaus prezidento rinkimuose

Rusnėje viešėjęs premjeras Saulius Skvernelis paskelbė apie savo dalyvavimą Lietuvos prezidento rinkimuose.

Saulius Skvernelis. Eltos nuotr.

„Dirbau visą laiką valstybei, jai prisiekęs tą ir toliau darysiu. Ir nesirinksiu lengvesnio kelio, ir tą galiu pasakyti - dalyvausiu rinkimuose“, - Rusnėje paklaustas žmonių, ar dalyvaus Prezidento rinkimuose, atsakė S. Skvernelis. 

Pasak premjero, jo vadovaujama Vyriausybė dirbo nuosekliai, todėl, skirtingai nei kiti kandidatai į prezidentus, jis gali žmonėms parodyti realius rezultatus, o ne svaidytis pažadais. 

„Matome konkrečius darbus, konkrečius veiksmus, kas yra padaryta, o ne tai, ką kažkas pasakė ar pažadėjo, todėl labai svarbu, ir aš suprantu, kas dabar prasidės, ir po šito sprendimo laukia šiokie tokie iššūkiai. Tai yra standartiniai dalykai. Mano tikslas yra pabendrauti su kuo daugiau žmonių akis į akį. Galite pamatyti per tuos dvejus metus, ką Vyriausybė darė nuosekliai, ir jums patiems nebuvo kažkoks naujas netikėtas sprendimas ir galėjote prognozuoti mano ir Vyriausybės veiklą. Jūs matote, ką mes nusibrėžėme Vyriausybės programoje, taip mes ją nuosekliai ir įgyvendiname“, - žurnalistams teigė S. Skvernelis. 

Atgal