VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D.

Į pradžią

11.08.Pažadas dukrai

„Turbūt daugelis iš mūsų galėtų pasakyti, kad kai tau pasako diagnozę, tu supranti viena – mirties nuosprendis… Tada pradedi galvoti – kiek liko, kaip čia kas toliau bus, bet tai užtrunka… Džiaugiuosi, kad man tai užtruko pakankamai trumpai… Tikrai noriu padėkoti savo šeimai, žmonai, mamai, draugams, šimtam palaikančių žmonių, kurie net negalvojau, kad yra…“ – sako su vėžiu šiuo metu kovojantis premjeras Saulius Skvernelis.

Alfredo Pliadžio nuotr./Saulius Skvernelis su žmona

Politikas prisipažino, kad susirgęs dukrai davė pažadą, kurį įsipareigojo išpildyti. „Pagrindinis pažadas yra, ir ne tik dukrai, – aš turiu pasveikti. Aš pasakiau, kad turiu pasveikti, ir pasveiksiu. Viskas. Yra garantuota. Ir jokių alternatyvų nėra“, – ištarė premjeras.

Kalbėdamas premjeras prisipažino, kad netikėtai užklupus ligai suprato daug dalykų, apie kuriuos nesusimąstė būdamas sveikas. „Aš tikrai supratau, kad šeimai skyriau per mažai laiko. Mano žmona labai stipri. Ji atrama tapo ir čia…“. Premjeras neslepia, kad daugiausiai buvo svarstomas ir kuriamas pranešimas – kada pranešti, kaip pranešti apie ligą visuomenei. „Pranešimas iš tiesų buvo išprievartautas iš manęs. Ne taip turėjo būti, bet taip buvo saugoma mano dukra, kuri iš tiesų mažametė ir jau viską supranta, stebi internetą“, – sakė S. Skvernelis.

Kalbėdamas apie visuomenės reakcijas į jo ligą, premjeras prisipažino nustebęs. „Tikrai nustebino tie žmonės, iš kurių reakcijos aš niekada nesitikėjau. Jie priėmė tai asmeniškai, palaikė, siūlė pagalbą. Į neigiamą krūvį nenoriu žiūrėti – kas išliko tokie, kaip sakoma, su tokiu požiūriu keistu. Aš suprantu, kad tu politiko gali nemėgti kaip žmogaus, bet tokiose temose tiesiog pats gyvenimas viską sudėlioja. Ypatingai kai tu žinai, jog sakai netiesą, kad tu specialiai darai, arba specialiai šmeiži, arba specialiai sąmokslo teorijų prisigalvoji, tai kažkada vis tiek bus atlyginta, nes kažkas vis vien stebi ir mato tai“, – teigia S. Skvernelis, prisipažinęs, kad tuo tiki.

Atgal