VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D.

Naujausios žinios

10.14. 2020 m. spalio 11 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai (I turas) Pateikiami duomenys yra išankstiniai

 

Išrinkti Lietuvos Respublikos Seimo nariais 2020-2024



Kandidatas

Apygarda

Partijos, koalicijos pavadinimas

Kasparas ADOMAITIS

Daugiamandatė

Laisvės partija

Virgilijus ALEKNA

Daugiamandatė

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Laima Liucija ANDRIKIENĖ

Daugiamandatė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Arvydas ANUŠAUSKAS

Daugiamandatė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Aušrinė ARMONAITĖ

Daugiamandatė

Laisvės partija

Audronius AŽUBALIS

Daugiamandatė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Valius ĄŽUOLAS

Daugiamandatė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Rima BAŠKIENĖ

Daugiamandatė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Agnė BILOTAITĖ

Daugiamandatė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Rasa BUDBERGYTĖ

Daugiamandatė

Lietuvos socialdemokratų partija

Valentinas BUKAUSKAS

Daugiamandatė

Darbo partija

Viktorija ČMILYTĖ-NIELSEN

Daugiamandatė

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Morgana DANIELĖ

Daugiamandatė

Laisvės partija

Evelina DOBROVOLSKA

Daugiamandatė

Laisvės partija

Viktoras FIODOROVAS

Daugiamandatė

Darbo partija

Dainius GAIŽAUSKAS

Daugiamandatė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Vytautas GAPŠYS

Daugiamandatė

Darbo partija

Eugenijus GENTVILAS

Daugiamandatė

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Simonas GENTVILAS

Daugiamandatė

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Vaida GIRAITYTĖ

Daugiamandatė

Darbo partija

Kęstutis GLAVECKAS

Daugiamandatė

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Antanas GUOGA

Daugiamandatė

Darbo partija

Linas JONAUSKAS

Daugiamandatė

Lietuvos socialdemokratų partija

Eugenijus JOVAIŠA

Daugiamandatė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Vigilijus JUKNA

Daugiamandatė

Darbo partija

Vytautas JUOZAPAITIS

Daugiamandatė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Ieva KAČINSKAITĖ-URBONIENĖ

Daugiamandatė

Darbo partija

Ramūnas KARBAUSKIS

Daugiamandatė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Laurynas KASČIŪNAS

Daugiamandatė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Vytautas KERNAGIS

Daugiamandatė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Dainius KREIVYS

Daugiamandatė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Linas KUKURAITIS

Daugiamandatė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Paulė KUZMICKIENĖ

Daugiamandatė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Gabrielius LANDSBERGIS

Daugiamandatė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Orinta LEIPUTĖ

Daugiamandatė

Lietuvos socialdemokratų partija

Mindaugas LINGĖ

Daugiamandatė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Mykolas MAJAUSKAS

Daugiamandatė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Matas MALDEIKIS

Daugiamandatė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Kęstutis MASIULIS

Daugiamandatė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Andrius MAZURONIS

Daugiamandatė

Darbo partija

Kęstutis MAŽEIKA

Daugiamandatė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Rūta MILIŪTĖ

Daugiamandatė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Vytautas MITALAS

Daugiamandatė

Laisvės partija

Radvilė MORKŪNAITĖ-MIKULĖNIENĖ

Daugiamandatė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Monika NAVICKIENĖ

Daugiamandatė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Aušrinė NORKIENĖ

Daugiamandatė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Česlav OLŠEVSKI

57. Medininkų

Lietuvos lenkų rinkimų akcija - Krikščioniškų šeimų sąjunga

Monika OŠMIANSKIENĖ

Daugiamandatė

Laisvės partija

Gintautas PALUCKAS

Daugiamandatė

Lietuvos socialdemokratų partija

Žygimantas PAVILIONIS

Daugiamandatė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Beata PETKEVIČ

56. Šalčininkų–Vilniaus

Lietuvos lenkų rinkimų akcija - Krikščioniškų šeimų sąjunga

Viktoras PRANCKIETIS

Daugiamandatė

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Mindaugas PUIDOKAS

Daugiamandatė

Darbo partija

Tomas Vytautas RASKEVIČIUS

Daugiamandatė

Laisvės partija

Jurgis RAZMA

Daugiamandatė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Julius SABATAUSKAS

Daugiamandatė

Lietuvos socialdemokratų partija

Paulius SAUDARGAS

Daugiamandatė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Lukas SAVICKAS

Daugiamandatė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Algirdas SYSAS

Daugiamandatė

Lietuvos socialdemokratų partija

Gintarė SKAISTĖ

Daugiamandatė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Saulius SKVERNELIS

Daugiamandatė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Algirdas STONČAITIS

Daugiamandatė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Giedrius SURPLYS

Daugiamandatė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Dovilė ŠAKALIENĖ

Daugiamandatė

Lietuvos socialdemokratų partija

Ingrida ŠIMONYTĖ

3. Antakalnio

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Agnė ŠIRINSKIENĖ

Daugiamandatė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Jurgita ŠIUGŽDINIENĖ

Daugiamandatė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Vilija TARGAMADZĖ

Daugiamandatė

Lietuvos socialdemokratų partija

Tomas TOMILINAS

Daugiamandatė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Arūnas VALINSKAS

Daugiamandatė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Aurelijus VERYGA

Daugiamandatė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Emanuelis ZINGERIS

Daugiamandatė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Artūras ŽUKAUSKAS

Daugiamandatė

Laisvės partija

 
Atgal