VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D.

Naujausios žinios

03.24. G. Neniškis apie trečiadienį atplaukiantį keltą iš Švedijos: daliai keleivių teks palaukti

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis teigia, kad Klaipėdos miesto savivaldybė iš kelto, atvykstančio trečiadienį į Klaipėdą iš Švedijos, gaus informaciją apie pristatomus keleivius.

Spaudos konferencijos pradžioje Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas informavo apie keltą, atvykstantį iš Švedijos, trečiadienį, 9 valandą.

„Pirmiausia, Klaipėdos miesto savivaldybė gaus iš keltų informaciją – kaip yra užsakyti keltai, kajučių skaičius, kiek – 2 ar 4 žmonės gyvena, kad turėdami pakankamai ribotus viešbučių ir apgyvendinimo paslaugų resursus maksimaliai galėtume sutalpinti žmones. Jei yra šeima keliaujanti, jiems galėtume pasiūlyti keturviečius, jeigu žmonės keliauja trise ar dviese kajutėse, atitinkamai tokius pačius sprendinius pasiūlyti viešbučių sektoriuje. Po vieną išdalinti bus pakankami sudėtinga. (...) Šitą informaciją mes turėsime“, – spaudos konferencijoje sakė G. Neniškis.

Jo teigimu, bus iš anksto paruošta informacija, į kokius viešbučius bus vežami grįžę lietuviai.

„Prieš tai bus iš anksto paruošta informacija, į kokius viešbučius jie turėtų keliauti, kokius jie daugiau mažiau turėtų kambarius gauti. Kambariai bus atrakinti. Atvykę į viešbučius žmonės bus po truputį išlaipinami iš viešojo transporto, kuriuo nesitikime, kad labai daug atvažiuos, didžioji dalis vis tiek asmeniniais automobiliais atvažiuoja, bet kad nebūtų grūsties, kad būtų išlaikomas atstumas, kuris nustatytas. Pabandysime šiek tiek srautą pareguliuoti, kad į viešbučius žmonės patektų per atstumą, bet, aišku, kadangi skaičius vienu metu nemažas bus, daliai gali tekti palaukti“, – teigė jis.

 

 

Atgal