VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D.

Naujausios žinios

03.22. G. Nausėda: verslas ilgą laikotarpį turėjo auksinį metą

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad verslo įmonės ilgus metus išgyveno gerą laikotarpį, tad, pasak šalies vadovo, šiuo metu vyraujanti situacija neturėtų verslo organizacijų išmušti iš vėžių.

„Sutikime, kad, skirtingai nuo biudžetinių organizacijų, (...) verslo organizacijos, įmonės ilgus metus turėjo tikrai labai gerą laikotarpį. Ir pelningumo rodikliai, ir visi kiti likvidumo rodikliai rodė, kad verslas turėjo auksinį metą keletą metų iš eilės. Turbūt tikrai nėra taip, kad (...) 5-6 metus iš eilės augant tokiu tempu kelios savaitės gali tiek išmušti iš vėžių, kad verslas sako: „Viskas, čia pat užsidarau ir nebegaliu dirbti“. Suprantu, yra įtampa, reikia naudoti išteklius, kurie galbūt buvo numatyti kitiems tikslams, bet sutikime, kad tą įtampą išgyvename visi“, – „Delfi“ laidoje „Dėmesio centre“ sakė šalies vadovas.

„Negali būti taip, kad vienos iš mūsų visuomenės grandžių problemos bus sprendžiamos absoliučiai visų kitų sąskaita“, – tikino prezidentas.

Pasak Lietuvos vadovo, jis iš verslo net ir šiuo kriziniu laikotarpiu tikisi solidarumo.

„Visi turėsime šiek tiek susispausti, kad vėliau iš krizės išeitume tvarkingai ir išeitume sustiprėję. Dėl tos priežasties norėčiau tam tikro solidarumo, tokio solidarumo, kurį įvairus verslas demonstruoja pilietinių inciatyvų prasme“, – laidoje sakė G. Nausėda.

 

Atgal