VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D.

Naujausios žinios

11.29. Prezidentas G. Nausėda: Susisiekimo ministras privalo trauktis iš pareigų

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda neigiamai vertina susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus kuruojamoje srityje tvyrančią sumaištį ir paties ministro veiksmus.

 Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius

Pasak šalies vadovo, ministro elgesys neatitinka jo pareigoms keliamų reikalavimų, trikdo valdžios grandžių darbą ir kelia piliečių nepasitikėjimą valstybe. J. Narkevičius neišnaudojo jam suteiktos galimybės konstruktyviai išspręsti problemas. Todėl ministras prarado Prezidento pasitikėjimą ir privalo trauktis iš pareigų.

„Asmeninės ministro problemos tapo Vyriausybės, o kartu ir visos valstybės problemomis. Tai nebegali ilgiau tęstis“, – sakė šalies vadovas.

Prezidentas pareiškė laukiąs, kad Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis nedelsdamas priims principingą sprendimą dėl ministro ateities.

S. Skvernelio patarėjas Tomas Beržinskas žurnalistams pareiškė, kad savo nusistatymą dėl J. Narkevičiaus premjeras pateiks grįžęs į darbą. Ministras pirmininkas į darbą turėtų grįžti šios savaitės pabaigoje arba pirmadienį. S. Skverneliui yra suteiktas nedarbingumas dėl ligos.

Atgal