VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D.

Koncertų datos

02.23-03.30. Koncertai

„Lietuvos muzikos ambasadoriai“

2018 m. vasario 23 d., penktadienis, 18.00

LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS, solistė MŪZA RUBACKYTĖ (fortepijonas), dirigentas ROBERTAS ŠERVENIKAS: Arvydas Malcys, Wolfgang Amadeus Mozart, Pierre Thilloy, Fryderyk Chopin

Kauno valstybinė filharmonija (L. Sapiegos g. 5 )

VVK gastrolės

2018 m. vasario 23 d., penktadienis, 19.00

Šimtmečio gastrolės

VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS, KATERINA DIADIURA (fortepijonas): Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Stasys Vainiūnas, Antonín Dvořák

Dnipro filharmonija (Lenino g. 6, Dnipras, Ukraina)

„Lietuvos muzikos ambasadoriai“

2018 m. vasario 24 d., šeštadienis, 19.00

LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS, solistė MŪZA RUBACKYTĖ (fortepijonas), dirigentas ROBERTAS ŠERVENIKAS: Arvydas Malcys, Wolfgang Amadeus Mozart, Pierre Thilloy, Fryderyk Chopin

Lietuvos nacionalinės filharmonijos Didžioji salė

„Užburtos fleitos kelionės“

2018 m. vasario 25 d., sekmadienis, 12.00

Koncertai visai šeimai

Ansamblis MUSICA HUMANA, dalyvauja Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos, Vilniaus Karoliniškių ir „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklų jaunieji atlikėjai, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos prof. A. Vizgirdos fleitos klasės studentai Vilniaus B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos fleitų orkestras, koncertmeisteriai: EMILIJA BUDŽEMAITĖ, VIOLETA VAIČIULIENĖ, ROBERTAS ŠIURYS, koncertą veda JANINA PRANAITYTĖ

Lietuvos nacionalinės filharmonijos Didžioji salė

„Džiazas iš Rytų“

2018 m. vasario 25 d., sekmadienis, 15.00

Muzika Trakų pilyje

REMIGIJAUS RANČIO DŽIAZO KVARTETAS: originalios Remigijaus Rančio kompozicijos, įkvėptos kelionės po Aziją

Trakų pilies Didžioji menė

„Garsų paveikslai“

2018 m. vasario 25 d., sekmadienis, 16.00

VIKTORAS PAUKŠTELIS (fortepijonas): Georg Friedrich Händel, Robert Schumann, Fryderyk Chopin

Taikomosios dailės ir dizaino muziejus

„Pradžioje buvo žodis..., po to džiazas...“

2018 m. vasario 28 d., trečiadienis, 11.00

Edukacinės programos

JAZZ CLASSIC TRIO, koncertą veda SAULIUS ASTRAUSKAS: džiazo istorija ir kompozicijos

Šalčininkų kultūros centras (Vilniaus g. 48)

„Didieji pasaulio orkestrai“

2018 m. vasario 28 d., trečiadienis, 19.00

Šimtmečio gastrolės

LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS, Katovicų miesto choras CAMERATA SILESIA moterų grupė, solistai: ONUTĖ GRAŽINYTĖ (fortepijonas), MILAN RADIČ (altas), ALGIMANTAS PESECKAS (smuikas), EDMUNDAS KULIKAUSKAS (violončelė), VALENTINAS GELGOTAS (fleita), INDRĖ BAIKŠTYTĖ (fortepijonas), dirigentė MIRGA GRAŽINYTĖ – TYLA: Igor Stravinskij, Osvaldas Balakauskas, Vakhtang Kakhidze, Raminta Šerkšnytė

Varšuvos filharmonija (Jasna g. 5, Varšuva, Lenkija)

Festivalis „BALTICUM“

2018 m. kovo 2 d., penktadienis, 20.00

Šimtmečio gastrolės

LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS, Katovicų miesto choras CAMERATA SILESIA moterų grupė, solistai: ONUTĖ GRAŽINYTĖ (fortepijonas), MILAN RADIČ (altas), ALGIMANTAS PESECKAS (smuikas), EDMUNDAS KULIKAUSKAS (violončelė), VALENTINAS GELGOTAS (fleita), INDRĖ BAIKŠTYTĖ (fortepijonas), dirigentė MIRGA GRAŽINYTĖ – TYLA: Igor Stravinskij, Osvaldas Balakauskas, Vakhtang Kakhidze, Raminta Šerkšnytė

Berlino Konzerthaus (Gendarmenmarkt, Berlynas, Vokietija)

„Neprilygstamas duetas“

2018 m. kovo 3 d., šeštadienis, 19.00

DAVID GERINGAS (violončelė), IAN FOUNTAIN (fortepijonas): Johann Sebastian Bach, Johannes Brahms, Ferruccio Busoni, John Corigliano, Richard Danielpour, Peter Lieberson, Christopher Rouse, Kenneth Frazelle, Peter Schickele

Lietuvos nacionalinės filharmonijos Didžioji salė

„Pepė keliauja į koncertą"

2018 m. kovo 4 d., sekmadienis, 12.00

Koncertai visai šeimai

KLAIPĖDOS BRASS KVINTETAS, aktorė RUGILĖ LATVĖNAITĖ, scenarijaus autorius ir režisierius NERIJUS GEDMINAS, Vaizdo projekcija JUSTINOS JARUŠEVIČIŪTĖS: Georg Friedrich Händel, Claude Debussy, Piotr Čaikovskij, Hugo Emil Alfven, John Williams, Harm Evers, Henry Mancini, Georg Riedel

Lietuvos nacionalinės filharmonijos Mažoji salė

Kasparas Uinskas – solinis koncertas

2018 m. kovo 7 d., trečiadienis, 19.00

KASPARAS UINSKAS (fortepijonas): Johann Sebastian Bach, Ludwig van Beethoven, Johannes Brahms

Lietuvos nacionalinės filharmonijos Didžioji salė (Aušros Vartų g. 5)

„Lietuvos muzikos ambasadoriai“

2018 m. kovo 8 d., ketvirtadienis, 20.30

Šimtmečio gastrolės

LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS, solistė MŪZA RUBACKYTĖ (fortepijonas), dirigentas ROBERTAS ŠERVENIKAS: Arvydas Malcys, Wolfgang Amadeus Mozart, Pierre Thilloy, Fryderyk Chopin

Paryžiaus „Gaveau“ salė (La Boétie g. 45, Paryžius, Prancūzija)

„Skamba vario dūdos“

2018 m. kovo 9 d., penktadienis, 11.00

Edukacinės programos

SOSTINĖS VARIO KVINTETAS, dalyvauja muzikologė ZITA KELMICKAITĖ

Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija (Dariaus ir Girėno st. 56, Varniai, Telšių r.)

„Skamba vario dūdos“

2018 m. kovo 9 d., penktadienis, 13.00

Edukacinės programos

SOSTINĖS VARIO KVINTETAS, dalyvauja muzikologė ZITA KELMICKAITĖ

Luokės Vytauto Kleivos gimnazija (Mokyklos g. 5, Luokė, Telšių r.)

„Romantiškos akimirkos“

2018 m. kovo 9 d., penktadienis, 18.00

LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS, solistas KĀRLIS BUKOVSKIS (fortepijonas), dirigentas MODESTAS BARKAUSKAS: Juozas Žilevičius, Edvard Grieg, Emīls Dārziņš

Kauno valstybinė filharmonija (L. Sapiegos g. 5 )

„Romantiškos akimirkos“

2018 m. kovo 10 d., šeštadienis, 19.00

LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS, solistas KĀRLIS BUKOVSKIS (fortepijonas), dirigentas MODESTAS BARKAUSKAS: Juozas Žilevičius, Edvard Grieg, Emīls Dārziņš

Lietuvos nacionalinės filharmonijos Didžioji salė

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui

2018 m. kovo 11 d., sekmadienis, 14.00

Šimtmečio gastrolės

ČIURLIONIO KVARTETAS, PETRAS GENIUŠAS (fortepijonas): Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Maurice Ravel, Antonín Dvořák

Alborgo koncertų salė (Musikkens Plads 1, Aalborg, Danija)

„Teka teka šviesi saulė“

2018 m. kovo 14 d., trečiadienis, 11.30

Edukacinės programos

VERONIKA POVILIONIENĖ (vokalas), PETRAS VYŠNIAUSKAS (saksofonas)

Rumšiškių kultūros centras (Rumšos g. 37, Rumšiškės, Kauno r.)

„Klasikos ir egzotikos banga“

2018 m. kovo 14 d., trečiadienis, 19.00

KLAIPĖDOS KAMERINIS ORKESTRAS, solistas ir kviestinis koncertmeisteris FRANK STADLER (smuikas, Austrija), solistė TOMOKO KIBA (shô, Japonija): Michael Haydn, Ludwig van Beethoven, Toshio Hosokawa, Benjamin Britten

Lietuvos nacionalinės filharmonijos Didžioji salė

„Nė dienos be muzikos!“

2018 m. kovo 17 d., šeštadienis, 19.00

LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS, solistė INGRIDA ARMONAITĖ (smuikas), dirigentas MODESTAS PITRĖNAS: Leonard Bernstein, Vytautas Germanavičius, Leonard Bernstein

Lietuvos nacionalinės filharmonijos Didžioji salė

„Sakmių siuita“

2018 m. kovo 18 d., sekmadienis, 12.00

Koncertai visai šeimai

JOMANTĖ ŠLEŽAITĖ (sopranas), VYTENIS GURSTIS (fleita), SIMONA ZAJANČAUSKAITĖ (fortepijonas), aktorius MINDAUGAS ANCEVIČIUS: Felikso Bajoro, Leono Povilaičio, Teisučio Makačino, Mikalojaus Noviko, Konstancijos Bundzaitės, Benjamino Gorbulskio ir kitų kompozitorių kūriniai

Lietuvos nacionalinės filharmonijos Didžioji salė

„Senieji pasaulio tautų instrumentai“

2018 m. kovo 18 d., sekmadienis, 15.00

Muzika Trakų pilyje

SAULIAUS PETREIKIO TRIO: kompozicijos, atliekamos instrumentais iš Lietuvos, Europos, Azijos, Afrikos, Australijos

Trakų pilies Didžioji menė

„Fratres in musicae“

2018 m. kovo 18 d., sekmadienis, 16.00

RASA VOSYLIŪTĖ (smuikas), LEONIDAS DORFMANAS (fortepijonas): Ludwig van Beethoven, Arvo Pärt, Frantz Schubert

Taikomosios dailės ir dizaino muziejus

„Romantinės muzikos šviesa ir šešėliai“

2018 m. kovo 21 d., trečiadienis, 19.00

Ansamblis MUSICA HUMANA, solistai: VILIJA KUPREVIČIENĖ (sopranas), SIMONA LIAMO (sopranas), DOMINYKA ŠEIBOKAITĖ (fleita), RIMVYDAS SAVICKAS (klarnetas), DONATAS BUTKEVIČIUS (kontrabosas), dirigentas ALGIRDAS VIZGIRDA: Edvard Grieg, Hector Berlioz, Edward Elgar, Giovanni Bottesini, Franz Danzi

Lietuvos nacionalinės filharmonijos Didžioji salė

„Likimo daina“

2018 m. kovo 23 d., penktadienis, 18.00

LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS, KAUNO VALSTYBINIS CHORAS, dirigentas MARTYNAS STAKIONIS: Johannes Brahms, Robert Schumann

Kauno valstybinė filharmonija (L. Sapiegos g. 5 )

„Likimo daina“

2018 m. kovo 24 d., šeštadienis, 19.00

LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS, KAUNO VALSTYBINIS CHORAS, dirigentas MARTYNAS STAKIONIS: Johannes Brahms, Robert Schumann

Lietuvos nacionalinės filharmonijos Didžioji salė

 

Susikaupimo muzikos valanda

2018 m. kovo 25 d., sekmadienis, 16.00

VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS: Joseph Haydn

Vilniaus arkikatedra bazilika, (Katedros a. 1)

ĮĖJIMAS LAISVAS

„Jubiliejai, jubiliejai...“

2018 m. kovo 25 d., sekmadienis, 16.00

ALGIMANTAS PESECKAS (smuikas), VILIJA PESECKIENĖ (smuikas), SIMONA ZAJANČAUSKAITĖ (fortepijonas), koncertą veda muzikologas VIKTORAS GERULAITIS: Ignaz Pleyel, Anatolijus Šenderovas, Robert Schumann, Jules Massenet, Charles Auguste de Bériot

Taikomosios dailės ir dizaino muziejus

„Nebylus filmas ir orkestras. Senasis įstatymas“

2018 m. kovo 28 d., trečiadienis, 19.00

ORCHESTER JAKOBSPLATZ MÜNCHEN, dirigentas ir meno vadovas DANIEL GROSSMANN

Lietuvos nacionalinės filharmonijos Didžioji salė

Atgal